У Знам’янці рятувальники пройшли заняття в теплодимокамері

OLYMPUS DIGITAL CAMERA8 лютого на базі Знам’янського МРВ Управління ДСНС України у Кіровоградській області пройшли заняття з особовим складом пожежно-рятувального підрозділу м.Знам’янки щодо роботи в засобах індивідуального захисту органів дихання та зору в теплодимокамері з відпрацюванням порятунку потерпілого.

У теплодимокамері імітуються умови та впливові фактори пожежі, створюються характерні складнощі та перешкоди, вводяться елементи несподіванки.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

В такому середовищі співробітники 18 ДПРЧ в апаратах захисту органів дихання та бойовому одязі і спорядженні вдосконалюють свою професійну майстерність.
Такі заняття в системі підготовки рятувальників вкрай необхідні, адже від злагодженості та оперативності дій бойових розрахунків, від уміння кожного окремого бійця орієнтуватися у складній ситуації та приймати відповідальні рішення залежить якість виконання поставлених задач, і, відповідно, збереження людського життя.

Коментуючи перебіг навчань, начальник міськрайвідділу Управління підполковник служби цивільного захисту Владислав Ларіонов зазначив, що особовий склад завдання навчань виконав, комплекс запланованих заходів був відпрацьований у повному обсязі.

 

http://zn-rada.gov.ua/news/rjatuvalniki_projshli_zanjattja_v_teplodimokameri/2018-02-08-7077

Додати коментар

Ви маєте Увійти , щоб додати коментар..