Служба автомобільних доріг передала на баланс Кіровоградської ОДА частину доріг загального користування

b70f04cd90f17a21a6ec762934a2a4d2Відтепер на балансі Служби автомобільних доріг у Кіровоградській області залишилися тільки дороги державного значення – з індексами «М», «Н», «Р» і «Т».
У листопаді минулого року Державне агентство видало наказ “Про передачу об’єктів права державної власності”. Відповідно до цього наказу голова Кіровоградської ОДА підписав розпорядження “Про передачу доріг загального користування місцевого значення до сфери управління Кіровоградської обласної державної адміністрації». Відповідно до акту прийому-передачі, 591 об’єкт місцевих автомобільних доріг тепер підпорядковується департаменту інфраструктури та промисловості ОДА.
Розподіл відбувся по всій території України у рамках процесу децентралізації системи управління дорожнім господарством, ініційованим центральною владою.
Протягом перехідного періоду до 2019 року замовником робіт з будівництва, реконструкції, ремонту та утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення визначено Службу автомобільних доріг.

Додати коментар

Ви маєте Увійти , щоб додати коментар..