Знам’янські волонтери завітали до школярів

24312392_1529726393771555_2990750654236299375_nУже майже чотири роки знам’янські школярі допомагають нашим військовим протистояти російському агресору на Сході України. Учні допомагають чим можуть: плетуть маскувальні сітки, збирають харчі, теплі речі, дитячі речі, іграшки, книжечки, виготовляють листи, малюнки, поробки. А також у школах Знам’янщини проходять акції, ярмарки, які спрямовані на допомогу фронту.
День волонтера 5 грудня у школі № 7 почався незвично. Сьогодні до учнів завітали волонтери ГО “Знам’янський “Майдан” Сергій Лук’янов та Інна Михайленко. Волонтери розповіли про свою історію виникнення волонтерства та сплеск його в Україні в часи Революції Гідності, про діяльність своєї волонтерської організації “Майдан”, про побут та життя військових. Діти змогли подивитися презентацію та відео про волонтерські та військові будні. Учні з цікавістю слухали розповідь та вдивлялися у обпалені війною очі бійців. Гості закликали школярів не зменшувати свою допомогу та залучати нових помічників.
Маленькі волонтери пообіцяли малювати та писати листи хлопцям-військовим. Адже саме це душевне тепло і зігріває наших Воїнів у люті морози та під час страшних обстрілів!
Школярів покликав дзвінок на урок. Але кожен вже придумав, що напише у листі військовим!

 

Інна Михайленко

Додати коментар

Ви маєте Увійти , щоб додати коментар..