Кубок міського голови: “Нива” і “Буревісник” пройшли далі, “Хлібодар” залишив змагання

2017-12-02-12-3 грудня відбувся груповий етап розіграшу Кубка міського голови з футзалу, який присвячений відзначенню 74-ї річниці з Дня визволення міста Знам’янка від фашистських загарбників.

Перший день змагань
У першому матчі дня «Нива» зустрічалася з «Темпом». Цибулівська команда, яка була підсилена виконавцями з Олександрії, продемонструвала хорошу гру і святкувала впевнену перемогу з рахунком 9:3. Лише в першому таймі «Темп» зміг щось протиставити супернику. А далі «Нива» збільшувала натиск воріт суперника. У складі «Ниви» у цьому матчі хет-трик оформив Антон Оганесов. «Темп» у наступному турі зазнав ще однієї поразки. Створивши чимало можливостей для взяття воріт суперника (кілька раз влучили у каркас воріт), команда з Єлизаветградки програла «Знам’янці Другій-2». Ще в одному матчі цієї групи петрівський «Буревісник» переграв команду «Знам’янка Друга-2» – 11:5.
У групі «А» суботцівський «Хлібодар» зазнав двох поразок. Спочатку у напруженій боротьбі програв «Будівельнику», припустившись чималої кількості помилок. «Знам’янка Друга-1» впевнено перемогла «Хлібодар».
У групі «В» олександрійський «Шляховик» спочатку легко переграв «ПТУ-12» зі Знам’янки, а потім здобув вольову перемогу над богданівським «Буревісником». Матч між олександрійцями та богданівцями став окрасою першого дня змагань. «Буревісник» зумів дати гідний бій фавориту змагань. З початку матчу ініціативу захопив «Шляховик», але богданівці загрожували воротам суперника у контратаках. Олександр Постільняк по флангу пройшов із гострого кута не зміг переграти голкіпера «Шляховика». А через пару хвилин Сергій Галуха заробив пенальті – обікрав захисника і останній порушив правила. З «точки» влучно пробив Олександр Постільняк. У середині тайму олександрійці зрівняли рахунок. А наприкінці першої половини зустрічі Роман Дарьєв і Олександр Постільняк розіграли хорошу комбінацію, яку результативно замкнув Олександр – 2:1. Після перерви «Шляховик» зумів переломити хід поєдинку і вирвати перемогу з рахунком 4:2.

Другий день змагань
У групі «А» «Знам’янка Друга-1» святкувала другу впевнену перемогу – цього разу розгромили «Будівельник» – 15:4. У групі «Б» цибулівська «Нива» здобула дві перемоги з перевагою в один м’яч – здолали петрівський «Буревісник» (5:4) та команду «Знам’янка Друга-2» (6:5). «Темп» з Олександрівського району сьогодні взагалі не з’явився на гру з петрівським «Буревісником». Саме «Темп» залишив ці змагання за підсумками групового етапу змагань. Їм компанію склав «Хлібодар», який за додатковими показниками поступився богданівському «Буревіснику». Богданівці у своїй групі сенсаційно поступилися «ПТУ-12». У цій грі вони не могли розраховувати на свого голкіпера Олександра Кушніренка, а от «ПТУ-12» підсилився двома гравцями: голкіпером Віталієм Халомончиком та нападником Андрієм Савіцьким. Але спочатку все для богданівської команди розпочиналося добре: рахунок відкрив Олександр Зайцев. Через кілька хвилин Микита Бобров зрівняв рахунок, а ще через пару хвилин він зі штрафного вивів «ПТУ-12» вперед. Олександр Постільняк, реалізувавши пенальті, встановив рахунок. Далі команди обмінялися забитими м’ячами. Друга половина другого тайму матчу краще вдалася «ПТУ-12». Ризик богданівців грати з п’ятим польовим гравцем не виправдав. Суперник забив два м’ячі у пусті ворота зі своєї половини майданчику і святкував перемогу з рахунком 5:3.

По завершенню останнього матчу групового етапу змагань відбулося жеребкування чвертьфіналів. Волею жеребу випало кілька цікавим пар. Так, між собою зустрінуться переможці груп «Б» і «В» – «Нива» й «»Шляховик». Також цікавим очікується протистояння між командами «Знам’янка Друга-1» та «Буревісник» (Петрове). «Будівельник» же зустрінеться ж «Знам’янкою Другою-2». А ще в одному чвертьфіналі зіграють між собою команди групи «В» – богданівський «Буревісник» та «ПТУ-12».

Результати матчів:
Група «А»
«Будівельник» – «Хлібодар» – 7:5
«Знам’янка Друга-1» – «Хлібодар» – 13:5
«Знам’янка Друга-1» – «Будівельник» – 15:4
Турнірне становище команд: 1. «Знам’янка Друга-1» – 6 очок, 2. «Будівельник» -3, 3. «Хлібодар» – 0.

«Знам’янка Друга-2» – «Нива» – 5:6
Турнірне становище команд: 1. «Нива» – 9, 2. «Будівельник» -6, 3. «Знам’янка Друга-2» – 3. «Темп» – 0.

Група «В»
«Шляховик» – «ПТУ-12» – 15:1
«Шляховик» – «Буревісник» (Б) – 4:2
«ПТУ-12» – «Буревісник» (Б) – 5:3
Турнірне становище команд: 1. «Шляховик» – 6, 2. «ПТУ-12» -3, 3. «Буревісник» (Б) – 0.