У Знам’янці обговорили питання зайнятості осіб з інвалідністю

K25_20171117_140156В рамках обласного Місячника сприяння зайнятості осіб з інвалідністю на днях у Знам’янському міськрайонному центрі зайнятості відбувся круглий стіл. На захід були запрошені представники влади, соціальні партнери, роботодавці. Відкриття даного заходу розпочала директор центру зайнятості Людмила Компанієць, яка ознайомила учасників з основними напрямками роботи служби зайнятості щодо вирішення питання працевлаштування людей з інвалідністю, проблемами та перспективами роботи з цією категорією осіб. Також повідомила присутнім про послуги, які надавалися в центрі зайнятості для осіб з інвалідністю. Вікторія Саржевська, начальник відділу взаємодії з роботодавцями акцентувала увагу щодо стимулювання працевлаштування громадян, які недостатньо конкурентоспроможні на ринку праці, розповіла про компенсацію єдиного внеску роботодавцям, які забезпечать роботою безробітних з особливими потребами.
До обговорення долучилися представники управління соціального захисту населення Знам’янської РДА та Знам’янського міськвиконкому, представники територіальних центрів надання послуг населенню міста та району, представники підприємств: Локомотивного депо Знам’янка, Центру механізації колійних робіт, Колійної машинної станції, які окреслили основні орієнтири роботи в напрямку соціального захисту вразливих категорій та можливості створення нових робочих місць.
Підсумком засідання круглого столу було прийняття рекомендацій та пропозицій щодо подальшої співпраці усім соціальним інституціям, які причетні до надання послуг інвалідам.
На завершення директор центру зайнятості Л. Компанієць подякувала присутнім за активність, побажала здоров’я, добробуту, миру та успіхів на професійній ниві.

K25_20171117_140156

K25_20171117_140302

 

В. Саржевська, начальник відділу взаємодії з роботодавцями Знам’янського МРЦЗ

Додати коментар

Ви маєте Увійти , щоб додати коментар..