Для студентів Знам’янського професійного ліцею провели семінар “Молодь на ринку працю”

IMG_2098Саме на молоді роки припадає один із найбільш відповідальних життєвих виборів – вибір професійного шляху, який має кардинальне значення для всього подальшого життя, а тут замало порад батьків, вчителів, друзів, тому необхідна допомога кваліфікованих спеціалістів. Нещодавно з метою надання допомоги молоді в усвідомленому виборі професійного майбутнього, реалізації прав на вільний розвиток особистості, на працю, задоволення потреби молоді в отриманні доступних профорієнтаційних та психологічних послуг, збільшення рівня зайнятості молоді, в рамках місячника професійної орієнтації молоді «Професійні горизонти» Знам’янським міськрайонним центром зайнятості для студентів Знам’янського професійного ліцею було проведено профорієнтаційний семінар «Молодь на ринку праці».

IMG_2096
Молодь була ознайомлена з послугами служби зайнятості, правовими аспектами працевлаштування, надано корисну інформацію щодо складання резюме, користування банком вакансій, вміння вести співбесіду з потенційним роботодавцем, презентувати себе як цінного працівника на ринку праці. Спеціаліст центру зайнятості розповіла молодим майбутнім спеціалістам, як вигідніше презентувати себе роботодавцю, коли намагаєшся працевлаштуватися на перше в своєму житті робоче місце. Навчила не втрачати самоповаги та натхнення у разі відмови в працевлаштуванні. Також розповіла про те, що для досягнення своєї професійної мети необхідно докласти немалих зусиль, але це дасть свої результати в майбутньому, а також про важливість та потрібність на сьогоднішній день у робітничих професіях на підприємствах різних галузей нашої країни.
Взагалі робота з молоддю це дуже відповідальне завдання. Потрібно зуміти не зруйнувати, а навпаки збудувати в них розуміння бути достойними людьми та членами нашого суспільства.

 

Начальник відділу активної підтримки безробітних Знам’янського МРЦЗ  О.С.Баланенко

Додати коментар

Ви маєте Увійти , щоб додати коментар..