Рух на автодорозі “Знам’янка-Луганськ-Ізварине” відкриють через тиждень

0911170507Про це повідомив голова облдержадміністрації Сергій Кузьменко, оглядаючи стан ремонту шляхопроводу на відрізку км 40 + 612 автодороги М-04 “Знам’янка-Луганськ-Ізварине” в Олександрії.
На реконструкцію шляхопроводу з державного бюджету виділено 7,7 млн. грн. На цьому об’єкті вже виконано укладання нижнього шару органно-мінеральної суміші та вирівнюючого шару. Наразі будівельники здійснюють укладання верхнього шару асфальтобетону та монтаж огорожі. Після внесення змін до проекту буде виділено додаткове фінансування (близько 400 тис. грн.) на закупівлю та монтаж сонячних батарей для освітлення мосту.
Оглядаючи будівельні роботи, Сергій Кузьменко зауважив: “Міст закритий досить тривалий час. Будівельники брали зобов’язання до кінця осені його відремонтувати. Стан справ показує, що за тиждень відкриємо шляхопровід для руху”, – зауважив керівник області.

0911170503
За словами Сергія Кузьменка, цьогоріч на ремонт доріг в області виділено близько 630 мільйонів гривень, що вдвічі перевищує минулорічний показник (310 млн. грн.). Вказаний фінансовий ресурс спрямовано на ремонт та будівництво найпроблемніших ділянок автошляхів Кіровоградщини, у тому числі: Знам’янка-Луганськ–Ізварине, шляхопровід в Олександрії, об’їзна дорога навколо Знам’янки, ділянка дороги Кропивницький-Умань, ділянка дороги у напрямку Новомиргорода та дорога в Олександрівському районі.

0911170506
За інформацією начальника Служби автомобільних доріг в області Вадима Коюденка, загалом у поточному році заплановано відновити 75 км автомобільних доріг. На даний час в експлуатацію введено 34 км. За його словами, наступного тижня буде відкрито рух на відремонтованому відрізку шляху Нова Прага –Шарівка протяжністю 13,5 км.

0911170507

Додати коментар

Ви маєте Увійти , щоб додати коментар..