Знам’янська прокуратура викрила чоловіка, який пожартував про замінування лікарні

photoЗа клопотанням Знам’янської місцевої прокуратури судом застосовано заходи примусового характеру до 44-річного жителя м. Світловодська, який 3 травня поточного року здійснив дзвінок з хибним повідомленням про закладення вибухівки в приміщенні Світловодської центральної районної лікарні, після якого проведено евакуацію медичного персоналу, пацієнтів та відвідувачів лікувального закладу загальною кількістю 115 осіб.

Зазначені дії особи, що мають суспільно-небезпечний характер, порушують громадську безпеку та дезорганізують роботу лікувального закладу, правоохоронцями кваліфіковано за ч.1 ст. 259 Кримінального кодексу України (завідомо неправдиве повідомлення про підготовку вибуху, яке загрожує загибеллю людей).
Однак, за результатами судово-психіатричної експертизи встановлено, що вказана особа хворіє на психічне захворювання та визнана неосудною.
Тому судом застосовано до нього примусові заходи медичного характеру у виді примусового лікування в психіатричній лікарні зі звичайним наглядом.

Прес-служба прокуратури Кіровоградської області

Додати коментар

Ви маєте Увійти , щоб додати коментар..