Як реалізується Антикорупційна програма на Кіровоградщині

44743З метою виконання Плану заходів ГУ ДФС у Кіровоградській області із реалізації Антикорупційної програми ДФС України на 2015-2017 роки та попередження корупційних діянь у сфері службової діяльності,працівниками відділу внутрішньої безпеки ГУ ДФС у Кіровоградській області у першому півріччі 2017 року проведено 216 профілактичних заходів (лекцій, виступів, бесід) з працівниками органів фіскальної служби.

З початку року працівниками відділу внутрішньої безпеки ГУ ДФС у Кіровоградській області проведено 31 перевірку відносно посадових осіб податкової та митної служби у Кіровоградській області. За наслідками яких внесено 12 подань про притягнення винних осіб до відповідальності та усуненню причин та умов, що сприяли вчиненню порушень.

Крім того, до правоохоронних органів направлено 4 матеріали перевірок та зареєстровано 8 кримінальних проваджень у сфері службової діяльності.

Відділом внутрішньої безпеки ГУ ДФС у Кіровоградській області з початку року отримано 23 повідомлення про порушення митного законодавства, за результатами перевірок було розпочате кримінальне провадження та складено протоколи.

За участю співробітників відділу внутрішньої безпеки ГУ ДФС у Кіровоградській області викрито факти порушень чинного законодавства суб’єктами господарювання, внаслідок чого до державного бюджету донараховано 259,0тис.грн. у податковій сфері та митній сфері – 1477,2тис.гривень.

 

ГУ ДФС у Кіровоградській області

Додати коментар

Ви маєте Увійти , щоб додати коментар..