Управління Держпраці перевірило ТОВ «АДМ Знам’янський елеватор»

3254054463Під час контрольного заходу інспектори перевірили дотримання вимог нормативно-правових актів з охорони праці, – повідомляє Управління Держпраці у Кіровоградській області.

Фахівцями виявлено ряд порушень, які стосуються виконання робіт підвищеної небезпеки. Зокрема, виявлені порушення Правил техніки безпеки і виробничої санітарії на підприємствах по зберіганню і переробці зерна Міністерства хлібопродуктів.

Службою енергетики не виконуються вимоги Правил технічної експлуатації електроустановок та Правил безпечної експлуатації електроустановок споживачів.

Ліфтове господарство ведеться з порушенням Типового положення про порядок проведення навчання і перевірки знань з питань охорони праці та Правил будови і безпечної експлуатації ліфтів.

За результатами проведеної перевірки було притягнуто до адміністративної відповідальності посадових осіб, які допустили порушення вимог нормативно-правих актів з охорони праці та промислової безпеки.

Комісія Управління Держпраці зобов’язала посадових осіб підприємства розробити заходи щодо усунення виявлених порушень, а службу з охорони праці – встановити дієвий контроль за виконанням приписів та вчасним повідомленням посадових осіб, що здійснювали перевірку їх виконання.

Додати коментар

Ви маєте Увійти , щоб додати коментар..