«Кубок Хлібодара» у Суботцях

IMG_0755На День Конституції у селі Суботці відбувся розіграш «Кубка «Хлібодара» з футболу серед аматорських команд.
Турнір розпочався з товариського матчу серед юнаків команд «Хлібодар» (Суботці) та «Кристал» (Володимирівка). Перемогу з рахунком 1:0 здобув «Кристал», у складі якого переможний м’яч забив Іван Косюк. Юнаки з Володимирівки за перемогу отримали диплом та футбольний м’яч.

IMG_0755
Участь у турнірі серед дорослих взяли 5 команд, які зіграли по коловій системі. З першого туру лідерство на цих змаганнях захопили господарі, команда «Хлібодар», яка перед останнім туром змагань достроково завоювала «Кубок «Хлібодара». Суботцівська команда святкувала перемоги над ФК «Аджамка» (Аджамка, Кіровоградський район) (з рахунком 1:0), ФК «Кристал» (Володимирівка, Знам’янський район) (2:0), та ФК «Верблюжка» (Верблюжка, Новгородківський район) (1:0). У останньому турі «Хлібодар» розійшовся миром з командою «Косарі» (Кам’янський район, Черкаська область) – 1:1.
На церемонії нагородження команда «Хлібодар» отримала Кубок та футбольний м’яч. За зайняті друге та третє місце відповідно «Косарі» та «Аджамка» отримали малі Кубки та футбольні м’ячі. Кращим гравцем турніру було визнано капітана «Хлібодару» Олексія Чеботарьова.
Відзначимо, що розіграш «Кубка «Хлібодара» пройшов за фінансової підтримки генерального директора ТОВ «Хлібодар» Руслана Федоровича Згривця та під егідою районної федерації футболу та відділу освіти, молоді та спорту Знам’янської райдержадміністрації.
Результати матчів:
Тур 1
«Косарі» – «Вержблюжка» – 0:0
«Хлібодар» – «Аджамка» – 1:0
Тур 2
«Кристал» – «Косарі» – 0:1
«Аджамка» – «Верблюжка» – 0:0
Тур 3
«Хлібодар» – «Кристал» – 2:0
«Косарі» – «Аджамка» – 0:0
Тур 4
«Верблюжка» – «Хлібодар» – 0:1
«Аджамка» – «Кристал» – 5:0
Тур 5
«Хлібодар» – «Косарі» – 1:1
«Кристал» – «Верблюжка» – 0:3
Підсумкова турнірна таблиця: «Хлібодар» – 10 очок, «Косарі» – 6, «Аджамка» – 5, «Верблюжка» – 5, «Кристал» – 0.

IMG_0759

IMG_0769

IMG_0772

IMG_0788

IMG_0790

IMG_0796

IMG_0805

IMG_0797

IMG_0808

Головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту Знам’янської райдержадміністрації Віктор Слюсаренко

Додати коментар

Ви маєте Увійти , щоб додати коментар..