На Кіровоградщині спалах гострої кишкової інфекції

520 червня 2017 року в Кіровоградській області зареєстровано спалах гострої кишкової інфекції серед дітей дошкільного навчального закладу в м.Помічна Добровеличківського району Кіровоградської області.
На даний час захворіло 5 дітей. Хворі діти госпіталізовані в інфекційне відділення Добровеличківської центральної районної лікарні.
Фахівцями Добровеличківського районного лабораторного відділення Державної установи «Кіровоградський обласний лабораторний центр МОЗ України» 20 червня 2017р. в дошкільному навчальному закладі та у домашніх вогнищах хворих дітей розпочато епідеміологічне розслідування. Організовано повний комплекс протиепідемічних та профілактичних заходів, в т.ч. проведені заключні дезінфекції.
Для з’ясування причин та обставин виникнення захворювань у дошкільному навчальному закладі та у домашніх вогнищах відібрані проби для бактеріологічних досліджень. Всього відібрано 103 проби з об’єктів навколишнього середовища, бактеріологічно обстежено 5 хворих дітей та 40 осіб, які перебували з ними у контакті. Лабораторні дослідження відібраних проб та біологічного матеріалу від людей тривають.
Про реєстрацію спалаху нами повідомлено Український центр з контролю та моніторингу захворювань Міністерства охорони здоров’я України, департамент охорони здоров’я Кіровоградської обласної державної адміністрації, Головне управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області та Добровеличківську районну державну адміністрацію.
Проведення протиепідемічних та профілактичних заходів по спалаху знаходиться під контролем керівництва ДУ «Кіровоградський обласний лабораторний центр МОЗ України».

Додати коментар

Ви маєте Увійти , щоб додати коментар..