Рейдерство на Кіровоградщині – борімося і поборемо?

3Сьогодні, 25 травня,  у Кропивницькому відбувся мітинг обурених фермерів, які вийшли з вимогами до влади захистити їх права. До акції долучилися  фермери з  Бобринецького, Гайворонського, Голованівського, Олександрівського, Знам’янського, Добровеличківського та інших районів.

3

Вимоги мітингуючих зводилися, фактично, до повернення повноважень земельних питань органам місцевого самоврядування, повернення виготовлення печаток сільськогосподарських підприємств під контролем МВСУ, а також посилення контролю за правоохоронними органами та охоронними організаціями, які часто-густо сприяють рейдерам.

2

Перед початком заходу мітингуючих повідомили про те, що площа замінована, але ця інформація не підтвердилася.

За коментарями журналісти «НЗ» звернулися до голови Асоціації фермерів та приватних землевласників у Знам’янському районі Анатолія Русакова: «Сьогодні на мітингу зібралися люди, яким набридли нахальні рейдерські захвати. Ми виступаємо за інтереси людей! Чому фермери залишилися без захисту влади? Чому до нас ніхто з представників влади не вийшов? Ми написали листа на ім’я голови Держобладміністрації С. Кузьменка та голові обласної ради О. Черноіваненка. Якщо реакції не буде, ми будемо вимагати відставки цієї влади, яка не працює з нами!».

 

Фото: http://mandarin-news.kr.ua

Додати коментар

Ви маєте Увійти , щоб додати коментар..