Святкування 9 травня у Знам’янці (фото)

Святкування Дня Перемоги у Знам’янці – це, дійсно, велике свято! Свято, яке об’єднує всіх! Цього дня лунали патріотичні пісні, варили солдатську кашу, презентували роботи місцевих майстринь, діти відпочивали на атракціонах. Представляємо вашій увазі фото зі святкування.

У центральному парку відпочинку зібралися від мала до велика

DSC_0297

 

Працівники місцевих бібліотек робили разом з малечею голубів миру з паперу

 

DSC_0299

 

Лунали пісні повоєнних років

DSC_0300

 

 

Виступає гордість міста – “Барвінок”

DSC_0318

На концерті зібралося чимало слухачів

DSC_0319

Традиційно місцеві майстрині представили свої роботи

DSC_0305

DSC_0306

DSC_0308

Увазі присутніх було представлено виставку міського краєзнавчого музею “Роки, обпалені війною”

DSC_0301

DSC_0302

Пригощали кашою

DSC_0312

 

Від редакції. Свято Перемоги, яке мало б бути святом вшанування Героїв війни, перетворилось на свято заробляння грошів. Маємо на увазі не культурну програму, а програму досугу для дітей – дитячі атракціони перетворились на перегони на виживання для батьків і дітей. Попри ціни на атракціони (від 20 до 40 гривень), кожен бажаючий з батьків мав вистояти шалену чергу, а крім того, ще й пройти шалений безлад – потрібно було крізь натовп “всунути” дитину на атракціон,  а потім ще й крізь натовп батьків дістати. Чия це вина- вина організаторів атракціонів чи питання вихованості батьків-вирішує кожен сам!

 

 

 

1 Коментар

  1. Sasha коментує:

    Каким-то странным получился праздник,искусственным,без души,по шаблону…Не трогали пафосные речи,не было душевного трепета при воспоминании о войне,может,потому что идет новая,страшная война,где гибнут молодые и полные сил хлопцы ,а может ,потому что ветеранов Великой отечественной уже практически нет в живых,один Г.И.Никлонский,а остальные-просто приписавшиеся к ветеранам. В концерте на площадке в парке душу тронули только выступления детей-танцоров,да еще,пожалуй,стихи мужчины-поэта о войне.

Додати коментар

Ви маєте Увійти , щоб додати коментар..