У Знам’янці визначили переможців конкурсу “Учитель року – 2017″

DSC_0211 (Copy)Народилось це пресвітле свято,

Закружляло вихором тепла,

Землю облетіло, щоб сказати:

“Знам’янському вчительству хвала!”

Щорічний конкурс педагогічної майстерності – одна із яскравих подій у освітянській галузі. Його проведення допомагає краще зрозуміти й усвідомити значимість ролі вчителя у житті країни та систематизувати надбання щоденної праці кращих педагогів, зробити крок на шляху до педагогічної майстерності.

20 грудня 2016 року відділ освіти виконавчого комітету Знам’янської міської ради зібрав на традиційне свято талановитих освітян, які продемонстрували високий рівень професійної підготовки та педагогічної майстерності у конкурсі «Учитель року».

У цьому році свої професійні уміння, творчі здобутки представили на розгляд журі 9 педагогів міста в таких номінаціях: «Початкова освіта» «Біологія», «Інформатика».

Учасникам конкурсу потрібно було талантом і майстерністю довести: учитель – професія далекої дії, він – майстер, що перетворює сіру буденність на незвіданий шлях до загадкових зірок, він несе любов туди, де була неприязнь, прощає там, де ображають, мирить, де були непорозуміння, відновлює віру серед сумнівів, дарує надію замість відчаю.

У цьому році свої професійні уміння, творчі здобутки представили на розгляд журі 9 педагогів міста з п’яти навчальних закладів у таких номінаціях: «Початкова освіта» «Біологія», «Інформатика». Це вчителі початкових класів Ліннік Т.В. (ЗШ І-ІІІ ступенів № 1), Синьова О.Ю. (НВК «ЗШ І-ІІІ ступенів № 2 – ліцей»), Лобова І.Е. (НВК «ЗШ І-ІІІ ступенів № 3 – гімназія»), Бондаренко О.І. (ЗШ І-ІІІ ст. № 6), Іваненко І.І. (ЗШ І-ІІІ ст. № 7), вчителі біології Шевченко О.Ю. (ЗШ І-ІІІ ст.. № 1), Мала А.В. (НВК «ЗШ І-ІІІ ступенів № 2 – ліцей»), Красовська А.С. (НВК «ЗШ І-ІІІ ступенів № 3 – гімназія») та вчитель інформатики Ніколенко Т.В. (НВК «ЗШ І-ІІІ ступенів № 2 – ліцей»).

Вони успішно пройшли перший тур: тестування, презентація власного Інтернет-ресурсу, захист педагогічної ідеї.

На заключному етапі на конкурсантів чекало ще одне випробування – презентація самого себе.

Із вітальним словом до учасників звернулася заступник начальника відділу освіти Черкас Наталія Леонідівна.

На святі також були присутні представники місцевої влади, які ніколи не стоять осторонь освітянських проблем, уміють цінувати нелегку вчительську працю та постійно сприяють упровадженню будь-яких інноваційних проектів. Це помічник народного депутата України Олеся Довгого Андрій Іщенко.

За рішенням журі міського конкурсу «Учитель року» переможцями стали:

у номінації «Початкова школа» – Іваненко Інна Іванівна;
у номінації «Біологія» – Мала Анна Вячеславівна;
у номінації «Інформатика» – Ніколенко Тетяна Вікторівна.
Переможців привітала начальник відділу освіти Грекова Людмила Анатоліївна.

Інші учасники стали лауреатами міського туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2017».

Залишається побажати, аби свій педагогічний талант учасники конкурсу в повній мірі змогли розкрити, аби кожному з них посміхнулася удача. І не важливо, хто переможець, головне, що тут немає тих, хто програв. І тому свідчення – повага колег, довіра батьків і любов учнів.

Завідувач методичного кабінету О.Г.Ліпінська

Додати коментар

Ви маєте Увійти , щоб додати коментар..