Знам’янчани гідно представили рідне місто в акції «Молодь Кіровоградщини готова долати надзвичайні ситуації»

mol 1Організовуючи різноманітні навчальні та пізнавальні заходи, працівники Служби порятунку приділяють найбільшу увагу підростаючому поколінню та молоді. Оскільки саме у такому віці потрібно навчитися як вберегти власне життя від необережних вчинків.

Спонукає до цього акція «Молодь Кіровоградщини готова долати надзвичайні ситуації», засновником якої є Управління ДСНС в області, а постійними партнерами – департамент культури, туризму та культурної спадщини облдержадміністрації, управління освіти, науки, молоді та спорту облдержадміністрації, Кіровоградська обласна організація Добровільного пожежного товариства України, інститут післядипломної освіти вчителів, – підростаюче покоління українців.
14 грудня у клубі «Провокатор», м.Кропивницький, зібрав всіх учасників акції для відзначення переможців усіх етапів, під час концертно-розважальної програми відзначали переможців конкурсів, що тривали впродовж року.
Вітаючи присутніх, помічник начальника Управління ДСНС України у Кіровоградській області з питань взаємодії зі ЗМІ та роботи з громадськістю підполковник служби цивільного захисту Вікторія Крохмалюк, зазначила, що учасники, які долучилися до цього молодіжного руху за безпечний спосіб життя, продемонстрували не лише свої гарні знання, а й стали справжніми помічниками для Служби порятунку, адже навчають правилам безпеки і своїх друзів та близьких. Також переможцям вдалося не лише продемонструвати свої творчі здібності, а й донести ідею збереження життя та здоров’я до кожного.
Під час церемонії нагородження заслужені нагороди та подарунки отримали знам’янчани, а саме: за зайняте почесне третє місце на всеукраїнському етапі конкурсу малюнку та живопису на пожежну та техногенну тематику отримала учениця загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №3-гімназія – Радінович Олександра. Представляти Кіровоградську область на всеукраїнському етапі було не легко, проте своєю роботою Саша змусила журі конкурсу задуматися, бо у ній піднімається проблема наслідків Чорнобильської трагедії. Спасибі підростаючому поколінню за те, що цікавляться проблемами сьогодення та прагнуть змінити світ на краще.
На обласному етапі конкурсу на кращий виріб в техніці бісероплетіння «Збережімо своє життя» третє місце посіла вихователь дитячого навчального закладу №2 «Теремок» Мороз Людмила.
Вітаємо з перемогою Олександру та Людмилу, які гідно представляли наше улюблене місто як на всеукраїнському так і на обласному етапі.
До речі, усі роботи були представлені на виставці, яка була розміщена у фойє, тож усі гості могли оцінити таланти переможців. Також організатори запросили місцевих майстринь з декоративно-ужиткового мистецтва, які провели майстер-класи для усіх бажаючих з виготовлення сувенірів.
Підводячи підсумки цьогорічної акції «Молодь Кіровоградщини готова долати надзвичайні ситуації», можна з упевненістю сказати, що з кожним роком інтерес до молодіжного руху за безпечний спосіб життя зростає та розширюється коло бажаючих взяти у ньому участь. Тож Знам’янський МРВ Управління ДСНС України у Кіровоградській області буде й надалі продовжувати цей напрямок роботи, залучаючи до нього якомога більше талановитої та ініціативної молоді.

PC140224

PC140202

IMG_7090
Знам’янський МРВ Управління ДСНС України у Кіровоградській області

Додати коментар

Ви маєте Увійти , щоб додати коментар..